Повідомлення податкової інспекції
24.04.2013 17:25
Державна податкова інспекція у Личаківському районі м. Львова Львівської області ДПС повідомляє:

1. Про функціонуваня оновленого сервісу «Пульс»

Завдяки якому представники бізнесу, в тому числі представники зовнішньоекономічної діяльності мають можливість повідомити про неправомірні та протиправні дії або бездіяльність керівництво новоствореного Міністерства доходів та зборів України та оперативно вирішити та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

«Пульс» Міністерства доходів і зборів попереджає:

- труднощі у спілкуванні
- некоректне ставлення
- перевищення повноважень
- неякісне обслуговування

Лінія Мін доходів працює за принципом call-back – податківці та митники не тільки перевіряють звернення, але й повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи.

Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «ПУЛЬС» Міністерства доходів та зборів для клієнтів податкової та митниці: (044)284-00-07

2. Як оподатковуються доходи садівничих та гаражних кооперативів?

Згідно з п.157.1 ст.157 Податкового кодексу України врегульовано питання щодо визначення переліку доходів, які звільняються від оподаткування податком на прибуток, садівничих та гаражних кооперативів шляхом їх виділення в окрему групу неприбуткових установ.

Тепер в Податковому кодексі чітко прописано, що до неприбуткових установ, організацій належать садові та гаражні кооперативи або товариства, створені в порядку, визначеному законом. Причому доходи таких суб’єктів, отримані у вигляді разових та періодичних внесків, безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань і пасивних доходів, звільняються від оподаткування.

3. Податок на нерухоме майно для садівничих та гаражних кооперативів

Згідно з Податковим кодексом України садовий або дачний будиночок не оподатковується податком на нерухомість за умови, що у власності платника є не більше одного такого об’єкта нерухомості
Теги: кооператив, оголошення, інспекція, повідомлення, майно, податок


Читайте також:
Коментарі
avatar