Винники представлять туроператорам Львова
24.04.2013 22:19
У Винниківській міській раді відбулася зустріч представників влади, Історико-краєзнавчого музею та підприємців міста щодо представлення Винник туроператорам Львова, яке заплановане на 14 травня.

Туристи нині є вибагливими, тому необхідно скласти спільний план дій, щоб їх зацікавити.
«У Винниках є що показати, – зазначив директор Історико-краєзнавчого музею Ігор Тимець. – Чим довше турист буде у Винниках, тим більше грошей він у нас залишить.

Ми розробили маршрут чотирьохгодинної пішої екскурсії містом. Але тільки екскурсій замало. Турист хоче мати інформацію про те, де можна пообідати, заночувати. Для цього пропонуємо включити такі дані у програми наших заходів».

«Сьогоднішня зустріч – це перший крок до співпраці, – підкреслив керівник відділу юридичного забезпечення і соціальної роботи Винниківської міської ради Тарас Дмитерко. – Необхідно підготуватися і достойно презентувати те, що можемо показати туристам, 14 травня, коли приїдуть туроператори».

Підприємці, серед яких були керівники ресторанів і готелів, зацікавилися запропонованими ідеями, погодившись доєднатися до програми перетворення Винник на місто, що стане привабливим для туристів.

Лариса Кубська, Фото: Андрій Жук


Теги: туризм, туроператор, музей, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar