Депутати «Свободи» зірвали сесію Львівської міської ради (ВІДЕО)
25.04.2013 14:07
Депутати Львівської міської ради від "Свободи" відмовляються працювати і приймати ухвали за порядком денним сьогоднішнього засідання, оскільки у сесійній залі немає міського голови Андрія Садового.

Як повідомляє zaxid.net, депутати близько 12:20 без голосування про кінець засідання встали та вийшли із сесійної зали Львівської міської ради.

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак під час засідання зачитав заяву, в якій наголосив, що мер «систематично прогулює» засідання, залишаючи сесійну залу «без жодних підстав» під час голосувань і розгляду важливих питань.

Лопачак наголосив, що міський голова зобов'язаний бути присутнім на пленарних засіданнях і оголосив вимогу до Садового на наступній сесії пояснити, чому сьогодні він був відсутнім.

Після цього депутати від «Свободи» зібрали речі і вийшли із сесійної зали. Тим часом «свободівець», секретар міськради Василь Павлюк намагався все ж закликати депутатів зареєструватися. «Стоп-стоп... Зареєструвалось 20 депутатів. Сесія неправочинна", - сказав він після реєстрації.

Після цього, Павлюк сказав, що йому потрібна перерва для консультації. Після перерви Павлюк повернувся до сесійної зали і попросив ще 10 хв для консультацій. http://zaxid.net/resources/videos_download/2013/04/1283810_mobile.mp4

Теги: ЛМР, Андрій Садовий, депутати


Читайте також:
Коментарі
avatar