До школи-інтернату приїхали гості з Нідерландів
25.04.2013 19:07
24 квітня у Винниківській школі-інтернаті побували поважні гості з Нідерландів.

Місцева школа-інтернат вже багато років плідно співпрацює з різноманітними навчальними закладами, фондами, добродійними організаціями з Нідерландів, Польщі, Німеччини, Чехії, США.

Завдячуючи цій співпраці, вихованці винниківського закладу мають можливість не лише побувати за кордоном. Зарубіжні добродійники допомагають інтернату шкільним інвентарем, одягом, миючими засобами тощо.

І вчора добродійники з Нідерландів приїхали побачити, що ж зроблено за період співпраці? Директор школи-інтернату Лілія Свистович особисто провела екскурсію для шановних гостей.

Спостерігаючи за ними, було видно, що гості були просто в захваті від тих змін, які відбулися в інтернаті. І від ремонтів, і від нового устаткування й інвентаря, якими обладнані всі приміщення школи. Гості побували на уроці трудового навчання, під час якого досвідчені педагоги навчали школярів пекти печиво. Скуштувавши солодощі, гості гучно хвалили малих кухарів.

А ще для них вихованці й педагоги підготували чудову концерту програму. Гучними оплесками нідерландці підтримували пісні у виконанні Софії Пелехатої, Юлії Гусової, Вікторії Щур. Вразив їх і виступ танцювального ансамблю «Торієс» (художні керівники Вікторія Стальчук і Світлана Стальчук).

Ведучими концерту були Анастасія Пришляк і Назар Антонов.

Гадаємо, що після всього побаченого, добродійники прагнутимуть і надалі співпрацювати з Винниківською школою-інтернатом.

Володимир Гаврилів

Джерело: vynnyky.in.ua

Теги: гості, учні, інтернат, школа


Читайте також:
Коментарі
avatar