В СЗШ-29 згадали про Чорнобильську трагедію
25.04.2013 19:23
Сьогодні у СЗШ № 29 відбувся вечір-спомин про Чорнобильську трагедію, яка увійшла в історію як незагоєна рана України.

27 років минуло з того часу, коли в нашій державі стався ядерний апокаліпсис. Учні 10-А класу під керівництвом Оксани Марциновської розповідали про цю страшну подію, що сталася у ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, вражаючи присутніх фактами про трагічні наслідки, до яких призвів вибух четвертого реактора Чорнобильської атомної електростанції.

Розпочали захід піснею, що виконує Оксана Білозір, «Молитва». Ведучими були Андріана Жук, Ростислав Кубський, Ярина Семчишин і Роман Мончин. Школярі згадали і про те, що постраждали від радіації й інші країни. Найбільше – Білорусь і Росія.

Учні доземно вклонилися в подяці перед померлими і живими ліквідаторами цієї страшної аварії. Запалили свічки пам’яті за тими, які першими вступили у двобій з аварією на ЧАЕС, за тими, хто загинув.

Монолог-спогад «Забудьте Чорнобиль» продекламувала Христина Бабеляс. Під час заходу школярі подивилися фільми про Чорнобиль.

«Хоч минуло 27 років з того часу, але наслідки Чорнобильської трагедії відчуваються і сьогодні, – каже керівник 10-А класу Оксана Марциновська. – Збільшилася захворюваність і смертність людей, поширилися дитячі захворювання. Нинішньому поколінню необхідно робити все можливе для того, щоб берегти своє життя і життя майбутньої нації. І для цього важливо знати і пам’ятати про трагічні сторінки історії України».

Ростислав Кубський, джерело: http://vynnyky.in.ua/ Фото: http://xvatit.com/

Теги: учні, чорнобиль, трагедія, СЗШ-29, вспомин


Читайте також:
Коментарі
avatar