Майстер-класи із писанкарства у Будинку дитячої та юнацької творчості
29.04.2013, 13:10
Сьогодні і завтра у Будинку дитячої та юнацької творчості Винник відбуватимуться майстер-класи з писанкарства для усіх бажаючих.

Про це повідомила керівник гуртка ужиткового мистецтва «Перевесло» Оксана Куш.

Зі собою потрібно мати писачок, свічку, шматку для витирання писанок, сире чи видуте яйце. Діти, їхні мами та бабусі мають можливість навчитися і традиційного розпису, і освоїти прості техніки виготовлення писанок (шкрябанки, крапанки та ін.).

Завдяки майстер-класам наймолодші винниківчани прикрасять свої великодні кошички не писанками з готовими наліпками, а виготовленими власноруч маленькими дивами, адже творча фантазія не має меж.

«Виготовлення писанок – справжній ритуал, що зцілює душу, – каже Оксана Куш. – Наносячи на яйце орнамент, ви закладаєте своєрідне програмування долі на весілля, одужання, плодючість і навіть кар’єру. Тому розписувати писанки не тільки приємно, а й корисно. Отож, набирайтеся позитиву та розписуйте свої запрограмовані обереги».

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: винниківчани, майстер-клас, писанка, писанкарство

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...