У Львові обговорили концепцію реформування місцевого самоврядування
29.04.2013 12:36
Міський голова м. Винники Сергій Уваров прийняв участь у нараді-семінарі щодо обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

У нараді також взяли участь заступники міського голови м. Винники Олег Шевчук та Юрій Батюк, секретар Винниківської міської ради, Богдан Голіян, перший заступник міського голови м. Львова Олег Синютка, заступник директора департаменту регіонального розвитку та проектного управління Кабміну, Сергій Шершов, начальник організаційного відділу апарату ЛОДА, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, виконавчий директор ГО Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, Василь Абаїмов, представники РДА та селищні голови с. Рудно та смст. Брюховичі.

Доповідачі ознайомили присутніх з проектом концепції реформування місцевого самоврядування, яке більшість з присутніх сприйняло з критикою та зауваженнями. Хоча мова йшла про децентралізацію органів місцевого самоврядування, проте присутні представники районних адміністрацій у запропонованому проекті кроків до децентралізації не побачили.

Зокрема, Юрій Батюк звернув увагу доповідачів на те, що в концепції він не знайшов вирішення питання впливу місцевого самоврядування на врегулювання ціноутворення для населення на таких стратегічних об’єктах як теплоенерго та обленерго, які на сьогодні є монополізовані на цьому ринку та приватизовані, відтак місцеве самоврядуванн на них немає впливу, проте несе відповідальність перед мешканцями за підвищення тарифів. Проте відповідь на це запитання, присутні так і не отримали.

Усі учасники семінару отримали проект концепції реформування місцевого самоврядування для ознайомлення, і всі свої пропозиції щодо змін та доповнень вони можуть надіслати до 13 травня 2013р.

 Прес-служба Винниківської міської ради
Теги: Богдан Голіян, Юрій Батюк, Сергій Уваров, самоврядування, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar