У винниківській школі-інтернаті відбулось Свято хліба
29.04.2013 14:17
26 квітня відбувся завершальний етап проекту «Чому із чорної землі білий хліб родить», на якому представили Свято хліба і ярмарок із солодкими виробами з тіста.

Учні 3 класу звернулися до присутніх із запитанням: «Що найважливіше у житті?». Відповідь була така: найціннішим є не золото і багатство, а хліб. Дітям показали презентацію «Пісня про хліб». А далі третьокласники представили цікаву інформацію – про довгий і трудомісткий шлях від зернини до хліба. Захід урізноманітнили невеличкими повчальними інсценівками, піснями «Хліборобський коровай», «Біла паляничка» та ін.

Контрастом до веселих виступів стала та частина свята, під час якої згадували голодні 1932-1933 роки. Усі разом вшанували хвилиною мовчання тих людей, які померли голодною смертю тоді, коли окраєць хліба цінувався як життя.

«Проект тривав увесь рік, – розповіла класний керівник 3 класу Олександра Щирба. – Розпочали з висадження зерняток у землю і вели щоденник спостережень. Збирали різну інформацію про хліб – оповідання, притчі, казки, прислів’я, загадки. Відбулася виставка малюнків і витинанок на тему «Хліб – усьому голова». Також діти відвідали Музей хліба у Львові. Підготували і провели відкритий урок «Ціна хліба». Цікавим для третьокласників був майстер-клас мами учениці Лілі Дячун, яка показала процес випікання хліба. Вихователь Ірина Скоп навчила дітей виготовляти тістечка. Завершився проект Святом хліба».

Лариса Кубська, Фото: Андрій Жук

Джерело: vynnyky.in.ua
Теги: учні, свято, діти, хліб, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar