В Києві презентували наручний мобільник
01.05.2013 10:17
Мобільний телефон, вмонтований у наручний годинник, показали у Міжнародному виставковому центрі у Києві.

Наручний мобільний телефон зовні нічим не відрізняється від великого елекронного годинника — має пластиковий чорний колір, шкіряний пасочок і чотири кнопки збоку.

"Надсилати повідомлення, заходити у телефонну книгу можна через сенсорний екран, - каже Руслан Поліщук, представник американської компанії "Драйвмоушен" в Україні. Він одягає годинника на руку, а потім із пряжки паска дістає стілус завдовжки як голка для ниток. - Наручний телефон дуже зручний. Його неможливо забути й не почути. Бо вібрує телефон прямо у руку. Ми продаємо різні моделі телефонів. Є спортивні, базові, преміум-класу.

Чоловік бере телефон-годинник "Вочтек В4". Це найдешевша модель, коштує 1450 грн. Найдорожчий — 2750 грн. Усі моделі мають сенсорний дисплей. Телефон-моноблок інших фірм із такими ж функціями коштує від 800 грн.

"В ньому є всі функції звичайного мобільного. Камера на 1,3 мегапікселя, радіоприймач, карта пам'яті на 16 гігабайт. Можна слухати музику формату МР-3, дивитися відео. Як і у звичних мобільників, є вібросигнал".

Для розмови не обов'язково притуляти телефон до вуха. Можна говорити через гарнітуру. Водночас можна активовувати відеокамеру й робити відеодзвінки. Або фотографувати себе.

Телефон може працювати по 120 хв. у режимі розмови та 120 годин очікування.

Джерело: Gazeta.ua
Теги: телефон, презентація, гарнітура, мобільний


Читайте також:
Коментарі
avatar