Сергій Уваров вітає винниківчан з Воскресінням Христовим
04.05.2013 12:06
Дорогі винниківчани! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Весняним днем, коли дерева наливаються соками, розквітають, набираються життєвої сили, ми святкуємо велике християнське свято — Христове Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з настанням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.

Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина - дуже мізерні в порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею.

Тож у ці радісні дні Пасхальних свят дозвольте побажати Вам всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи.

Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і світлішого.

Хай Великодні дзвони наповнять серця рідних і близьких радістю, хай паска буде смачною, а святкові дні яскравими, як барви весни.

Щастя, процвітання та Божої благодаті Вам, дорогі винниківчани!

З повагою міський голова м.Винники Сергій Уваров
Теги: Сергій Уваров, Воскресіння, вітання


Читайте також:
Коментарі
avatar