Цього тижня YouTube-канали стануть платними?
07.05.2013 12:27
Інтернет-компанія Google найближчим часом надасть постачальникам професійного відеоконтенту для YouTube можливість стягувати плату за доступ до своїх каналів.

Анонс функції може відбутися вже на цьому тижні, пише Gazeta.ua.

Спочатку її впровадять близько 50-ти YouTube-каналів, вартість доступу до кожного з них обійдеться користувачам приблизно в $2 на місяць Чутки про розробку YouTube системи платної підписки на канали ходять на ринку вже кілька місяців. Можливість монетизувати контент за рахунок не тільки реклами, але і підписки, може залучити на YouTube більше якісного відеоконтенту від існуючих і нових партнерів. Передплатний сервіс дозволить власникам YouTube-каналів розміщувати на них різноманітний контент, наприклад, фільми і телешоу.

Однак якщо YouTube дійсно запустить платну підписку на канали, йому належить конкурувати з профільними сервісами Netflix і Hulu.

"Ми розглядаємо можливість створення передплатної платформи, яка дозволить розмістити більше відмінного контенту на YouTube для наших користувачів, а постачальникам дасть новий інструмент для отримання доходу від свого контенту", - заявили представники компанії Google.

Зазначимо, що на даний момент YouTube пропонує партнерам рекламні продукти, а також організовує платний прокат і купівлю фільмів. За оцінками аналітика Марка Махейні з RBC Capital Markets, виручка YouTube за підсумками 2012 року зросла на 60% до $ 4 млрд, хоча близько половини її відеохостинг віддає авторам.
Теги: Інтернет, youtube, відео, Google


Читайте також:
Коментарі
avatar