9 травня у Львові будуть червоні прапори
08.05.2013 12:08
Завтра, 9 травня, у Львові представники комуністичної партії, інших лівих сил, ветерани мають намір провести панахиду на Марсовому полі і мітинг на Пагорбі слави.

Про це пише Гал-інфо, посилаючись на повідомлення голови Антифашистського комітету у Львівській області Олександра Калинюка.

«Учора, 7 травня, за участі голови ОДА відбулася погоджувальна рада, якщо її можна так назвати. На ній були представники всіх сил, і лівих, і правих. Голова кожному дав можливість висловитися, але всі залишилися при своїй думці», – зазначив Калинюк.

Він також розповів, що завтра, 9 травня, о 10.00 відбудеться покладання квітів на Пагорбі слави за участі влади області, о 10.30 запланована панахида на солдатському меморіалі з боку вулиці Мечнікова (Марсове поле), а в 11.00 комуністи проведуть мітинг на Пагорбі слави на вул. Пасічній.

«Мітинг буде з червоними прапорами. Юрій Шухевич пропонував, щоб з червоними прапорами прийшли тільки ветерани, але у мене батько воював, хіба я не маю права?», – запитав Калинюк. Фото: http://www.radiosvoboda.org/

Теги: червоний прапор, 9 травня, комуністи


Читайте також:
Коментарі
avatar