На Львівщині озера є, а скупатися ніде (ВІДЕО)
13.05.2013 14:00
Усі 45 найпопулярніших озер області, в яких дозволено купатися, перебувають в оренді. Відтак, відпочинок на їх берегах – платний.

У Львівській області - понад 2 тисячі ставків та озер, а ще близько 9 тисяч річок і потічків. Купатися дозволено лише в кількох десятках. В інших водоймах вода надто брудна – біля таких озер хіба на сонечку грітися, повідомляє zik.ua.

Серед останніх новинок відпочивального сезону 2013 – приїжджати на озера зі своєю водою. Сім’ї, які виїжджають на природу з малюками, запасаються кількалітровими бутлями чистої води, щоб купати в них дітей. Так, у безкоштовному озері у селі Наварія Пустомитівского району небезпечно купатися не лише дітворі, а й дорослим.

Місцевий береговий матрос Микола розповідає, що у воду занурюється лише за виробничої потреби, адже по тому все тіло вкривається чорними плямами.

В обласній санепідемстанції говорять: майже зі ста водоймищ поблизу Львова та у місті лише три відповідають санітарним нормам – Винниківське, Брюховицьке озера та штучна водойма на вул. Горбачевського у Львові.

Те, що водойми переходять в оренду, все ж має свої переваги. Їхні території доглянуті, а відпочинок тут безпечніший. За словами Павла Василенка, речника ГУ Держслужби надзвичайних ситуацій у Львівській області, на таких озерах обов’язковими є рятувальні служби. Окрім того, охорона звертає увагу на те, щоб люди після великої кількості вжитого алкоголю не лізли до води. Більшість же утоплеників - люди, які перебували у нетверезому стані.

На безкоштовному озері в Наварії також є рятувальний патруль, але в його розпорядженні – лише один старий човен на веслах і рятувальне коло. З таким оснащенням рятувати людей – украй складно. http://youtu.be/ubaYOL6mm2M

Теги: Купання, озеро, винниківське озеро, відпочинок


Читайте також:
Коментарі
avatar