Винниківчани відзначили День матері
13.05.2013 16:02
У Винниках в Культурному центрі «Дозвілля» відбулися урочистості, присвячені Міжнародному Дню матері.

Свято організувала Винниківська міська рада за участю керівників і вихованців Народного дому і Будинку дитячої та юнацької творчості Винник.

Керуюча справами Винниківської міської ради Любов Шуберт від імені влади привітала винниківських матерів-героїнь, мам і бабусь, які були присутні у залі. Вона подякувала за їхню самовідданість, гарне виховання дітей, зазначивши, що вони виростили і виховали достойних громадян, створивши умови для розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Щирі слова подяки і квіти отримали матері-героїні Зиновія Сподар, Ольга Букартик, Марія Карачевська, Марія Федишин і Даниїла Ґедз. Традиційно ці винниківчанки отримають і матеріальну допомогу від Винниківської міської ради.

Про духовні основи Дня матері та роль жінки-берегині в нашому суспільстві розповів парох УАПЦ, о. Василь Петрик, наголосивши, що у культурно-мистецьке життя святкування Дня матері увійшло як подяка Божій матері, матері-Україні та рідній мамі.

За сценарієм, який склала директор Народного дому Наталія Вінярська, ведучий Ігор Дзядига розпочав свято із розповіді про витоки Дня матері, що мають релігійний характер. А далі, як у калейдоскопі, один за одним матусь вітали ансамбль «Винниківчани», танцювальні колективи («Модерн», «Сунички», «Прикарпаття», «Карамель») та юні співаки. Інсценівку «Хто у світі наймиліший» показали учасники драматичного гуртка БДЮТу.

Вразив щирістю і довершеністю виступ директора Народного дому Наталії Вінярської, яка виконала пісню «Мамо». Їй підспівували вихованці НД, які на закінчення концерту подарували мамам і бабусям барвисті весняні квіти.

Лариса Кубська, фото: Андрій Жук

Джерело: vynnyky.in.ua
Теги: День матері, дозвілля


Читайте також:
Коментарі
avatar