У Винниках відремонтували вулиці Галицьку та Івасюка
14.05.2013 14:16
Центральну вулицю Галицьку та ще одну важливу «артерію» Винник – вул.Івасюка вже відремонтували.

Як і було повідомлено Винниківською міською радою, що головні вулиці Винник відремонтують ще до свят, це завдання дорожні служби виконали.

«Ми дуже хотіли зробити ремонт згаданих вулиць до Великодня, - розповідає заступник міського голови Винник з питань виконавчих органів влади Олег Шевчук. – Але весна цього року прийшла із запізненням, щоб розпочати ремонтні роботи ми чекали на теплі дні. Згодом уже в дорожників виникли проблеми з технікою. Та в останні дні напередодні Великодня, вони таки вийшли на наші вулиці й виконали цей довгоочікуваний ремонт.

Користуючись нагодою, я хочу висловити щиру подяку від себе та громади міста губернатору Львівщини Віктору Шемчуку, який сприяв у проведенні ремонту наших доріг. Адже в передсвяткові дні всі заводи з виготовлення асфальту призупинили свою діяльність. І лише дієва підтримка пана Шемчука дозволила нам отримати і асфальт, і всі необхідні матеріали та техніку для ямкового ремонту. Також сердечно дякую керівникам і працівникам Львівського ШРБУ – 65, які виконали ці роботи».

Посадовець також повідомив, що «на черзі» на ямковий ремонт тепер перебувають вулиці Сахарова, І.Франка та Шевченка.

Прес-служба Винниківської міської ради
Теги: Галицька, ремонт, вулиця, Івасюка, дорога, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar