Президент «Карпат» перебуває в ізоляторі
14.05.2013 17:36
Президент ФК «Карпати» Тарас Павлів затриманий за рішенням Галицького районного суду і перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Його затримано у зв’язку з діями на Обливаниий понеділок.

Як повідомляє zaxid.net, інформацію про затримання 25-річного львів’янина підтвердила речник ГУ МВС у Львівській області Світлана Добровольська.

«Затримали львів’янина 1988 року народження. Вчора Галицький районний суд прийняв рішення накласти на нього адміністративний арешт. Він затриманий на три доби і знаходиться зараз в ізоляторі тимчасового тримання», - повідомила Світлана Добровольська, додаючи, що його затримано за ст. 185 Адміністративного кодексу – «невиконання законних вимог працівників міліції».

За її словами, правоохоронці склали адміністративний протокол 6 травня, на Обливаний понеділок. «Його попереджали, просили перестати, не чинити хуліганські дії. Він не виконував вимоги», - уточнила речник ГУ МВС у Львівській області.

Про те, що йдеться саме про президента ФК «Карпати», стало відомо із джерел. Світлана Добровольська цю інформацію не спростувала і не підтвердила.

6 травня, на Обливаний понеділок, фотокореспонденти зафіксували Тараса Павліва під час конфлікту з правоохоронцем.

На даний момент із президентом ФК «Карпати» немає зв’язку.

Тарас Павлів став президентом ФК «Карпати» в кінці 2012 року, коли Петро Димінський передав управління клубом убовільникам.
Теги: завжди вірні, Карпати, фани, Тарас Павлів, арешт, обливний понеділок


Читайте також:
Коментарі
avatar