«Рух» дебютував в Чемпіонаті України серед аматорів
16.05.2013 10:27
Вчора, 16 травня, відбувся другий тур Чемпіонату України по футболу серед аматорських колективів. Вперше у чемпіонаті бере участь Чемпіон Львівщини "Рух" Винники.

Перший тур турніру відбувся минулої середи. Винниківчани, згідно календаря змагань, повинні були зустрітися в Чернівцях з місцевою командою  «Буковина-2-ЛС», але матч було перенесено на пізніший час.

Стартували рухівці в другому турі у зустрічі в Хмельницьку з командою «Збруч».

Перший тайм виниківчани провели, можна сказати, не у своєму стилі. Рухівці старалися грати обережно, на контроатаках, наче побоювались суперника. В результаті така обережна гра привела до власних помилок, за які гості поплатилися двома голами у власні ворота (другий з пенальті).

У перерві тренерський штаб "Руху" вніс корективи у тактичні дії команди, провів ряд замін і картина у другому таймі кардинально змінилася. "Рух" повністю заволодів ініціативою, зразу почали виникати гострі моменти біля воріт господарів. Ігрова перевага втілися у два забиті м'ячі. Голи Олега Шептицького (фото) та Романа Манорика принесли нічию і перше очко в дебютному матчі чемпіонату.

Могли винниківчани і розраховувати на більше, моментів для цього хватало. Правда, треба відмітити, що і господарі декілька раз гостро контратакували і могли схилити шальки терез на свою сторону. Так, що нічию з рахунком 2:2 можна вважати вдалим результатом для винниківської команди у дебютному матчі Чемпіонату України серед аматорських колективів.

Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2013 р.

Група 1

2 тур. 15.05

18.00. «Збруч» — «Рух» — 2:2 (2:0)
17.30. ОДЕК — «Буковина-2-ЛС» — 2:0 (1:0)
17.30. «Авангард» Н-В — ФК «Вінниця» — 3:1 (1:1)

6«Буковина-2-ЛС» (Чернівці)10010:20

Слідуючі офіційні три матчі "Рух" Винники проведе у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича.

У суботу, 18 травня, матч четвертого туру Чемпіонату Львівщини «Рух» (Винники) – «Опір» (Львів). Початок поєдинку юнацьких складів – о 13.00 год. Гра дорослих команд розпочнеться о 15.00 год.

У середу, 22 травня, відбудеться матч третього туру Чемпіонату України серед аматорів - «Рух» прийматиме ОДЕК (Оржів) з Хмельницької області.

У неділю, 26 травня, матч п'ятого туру Чемпіонату Львівщини «Рух» (Винники) - ФК «Куликів».