Винники презентували свій туристичний потенціал туроператорам
16.05.2013 20:29
Представники великих турфірм, депутати Львівської міської ради відвідали Винники з метою з’ясувати, яким є туристичний потенціал міста.

Гостей ознайомили з історією Винник, розповіли про кілька напрацьованих туристичних маршрутів, провели екскурсію двома корпусами місцевого Історико-краєзнавчого музею, а також продемонстрували вісім майстер-класів – із лозоплетіння, розпису по склі, різьбі по дереву, гончарству, виготовленню шкрабанок та ін.

На території музею також вчили стріляти з лука і коштували страви української кухні.

Гостинно зустріли туроператорів ГРК «Галактика», ресторани «Наталі», «Гетьман», запропонувавши гостям національні страви і ознайомивши їх з ціновими пропозиціями. Також вони побували у ГРК «Святослав».

Під час міні-концерту присутні подивилися виставу «Бой жінка» у виконанні акторів винниківського аматорського театру «Сміх і сльоза», послухали пісні від відомого фолькгурту «Марвінок».

«Туроператори готові з нами співпрацювати, але за умови активного розвитку інфраструктури Винник, промоції міста, – розповів директор Історико-краєзнавчого музею Ігор Тимець. – Якщо б туристам пропонували такі заходи, як презентаційний, то туроператори згідні привозити до нас групи туристів по 30-50 осіб. А за європейськими стандартами один турист у середньому забезпечує роботою від трьох до п’яти осіб.

Однозначно, що потенціал Винник є великим. Готелями і ресторанами місто забезпечено достатньо. Але сучасним туристам вже замало запропонувати екскурсію, вони хочуть розваг у фолькстилі.

Такі промоції необхідно проводити хоча б один раз у півроку, але тільки зусиль музею недостатньо, потрібно підключатися й іншим, щоб Винники могли пропагувати себе як культурно-туристичний осередок».

«Винниківська міська рада сприятиме тому, щоб гідно представляти місто туристам, підняти імідж Винник, – зазначив керівник відділу юридичного забезпечення і соціальної роботи ВМР Тарас Дмитерко. – У планах – залучити до туристичного маршрути Чортові скелі. Саме над цим активно працюємо на даний час: проводимо переговори з Львівською обласною держадміністрацією щодо передачі Чортових скель, які здавна вважалися винниківськими, громаді нашого міста».

Лариса Кубська, Фото: Андрій Жук

Джерело:
vynnyky.in.ua

Теги: туроператори, туризм, музей, презентація


Читайте також:
Коментарі
avatar