До Львова поаертається рок-фестиваль Stare Misto
17.05.2013 23:04
До Львова після невеликої перерви, пов’язаної із проведенням в Україні Євро-2012, знову повертається гучний фестиваль Stare Misto.

Цього року фестиваль триватиме уже 2 дні – 8 і 9 червня, повідомляє 24tv.ua.

На сцені львівського стадіону "Україна" (за ініціативи і заступництва компанії "Перша приватна броварня") з’являються гурти не лише із України, а й Білорусі, Росії, Німеччини, Іспанії-Аргентини, Сербії, Фінляндії та Великобританії. 18 годин якісної музики від "Ляпис Трубецкой", ДДТ, Goran Bregovic, IAMX, The Subways, Leningrad Cowboys, Che Sudaka, Feedlers Green та багатьох інших.

До речі, вперше рок-фестиваль Stare Misto відбувся у 2008 році на міській площі у Львові, був безкоштовним й зібрав більше 30 тисяч глядачів. Тоді хедлайнерами виступили українські гурти "ВВ" і "Океан Ельзи".

Організатори фестивалю кажуть, що за останні 5 років у Stare Misto сформувалися деякі особливості, які стали свого роду візитною карткою цього свята гарного настрою: передовсім – це доступні ціни, а також об'єднання в рамках одного заходу груп, які представляють різні країни та музичні стилі. Отже організатори орієнтуються саме на "створення спільної унікальної та неповторної атмосфери", а при підборі гуртів оцінюють не лише медійну розкрученість виконавців, але й якість виступу наживо.
Теги: Stare Misto, вв, гурт, Фестиваль, Океан Ельзи


Читайте також:
Коментарі
avatar