"Рух" здолав львівський "Опір" (Оновлено+турнірна таблиця)
18.05.2013 21:57
У суботу, 18 травня, у Винниках відбувся матч четвертого туру Прем'єр-ліги Львівщини по футболу.

Винниківський "Рух" на стадіоні ім. Богдана Маркевича приймав дебютанта чемпіонату Львівщини львівську команду "Опір".

Підопічні Романа Гданського цього сезону ведуть боротьбу на два фронти - у чемпіонаті області і Чемпіонаті України серед аматорів. Тож у зустрічі з "Опором" стартовий склад винниківчан відрізнявся від складу, який був у середу у виїздному матчі з «Буковиною-2-ЛС» у рамках Чемпіонату України.

Незважаючи на зміни в складі рухівці відразу взяли гру під свій контроль і заволоділи ініціативою. Правда треба відзначити і суперника, який виглядав досить непогано і на протязі першого тайму не дозволив вразити свої ворота і декілька разів небезпечно контратакував.

У лругому таймі винниківчани ще більше почали нагнітати напругу біля воріт львів'ян і в одній із атак Романів дальнім ударом відкриває рахунок.

Ще більшої гостроти атакам "Руху" додав вихід на поле Романа Манорика, який і поставив крапку у цьому матчі, завершивши комбінацію партнерів. 2:0 - четверта перемога "Руху" у чотирьох стартових поєдинках чемпіонату!

"Рух" Винники - ФК "Опір" Львів 0:2,0:2

18 квітня. Стадіон ім.Б.Маркевича. 400 глядачів

Арбітри: Юрій Карп`як Руслан Хомин, Андрій Телегей (Андрій Онишків) Орест Пасіка

Голи: Романів (59), Манорик (78).

"Рух»": Шевчук, Гусаковський, Бойко, Іванський, Дикий, Романів, М.Шептицький (Манорик,46), Яценків (Поліванов,62), Макар (Шпирка,81), Дмитрух (Блавацький,81), О. Шептицький. Тренер: Роман Гданський

"Опір": Крашевський, Кушла, Мубінов (Хорольський,64), Смалюх, Синявський (Авраменко,87), Луць, Куриляк, Кузь (Крижановський,75), Шумський (Мудь,60), Хомин, Дигас (Белозьоров,88). Тренер: Тарас Гамарник

Попередження: Дигас (14), Луць (32), Мубінов (43) – Гусаковський (37).