Віталій Кличко закликає спортсменів не брати участі у політичному бруді
20.05.2013 11:02
Лідер УДАРу Віталій Кличко нагадав українським спортсменам про відповідальність і закликав не брати участі у брудних політичних іграх та провокаціях.

"Ви добре знаєте, що ваші здібності і досягнення – це не тільки здобутки. Це й велика відповідальність та, зрештою, велика честь. Не розмінюйте цю честь участю в брудних політичних іграх і провокаціях. Не ставайте бездумним знаряддям негідників, які ховаються за вашими спинами і використовують вас”, – звернувся Кличко.

Кличко закликав спортсменів доводити свою силу на спортивних майданчиках та змаганнях.

"Тільки так ви отримаєте заслужену славу і будете прикладом для молоді. А доля спортсмена, який зрадив своєму високому званню і перетворився на бойовика, – зневага і кримінальна відповідальність”, – додав він у своєму зверненні, розміщеному на офіційному сайті УДАРу.

Як повідомлялось раніше в ЗМІ, 18 травня під час опозиційного мітингу побили кореспондентку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера газети "Коммерсант" Владислава Соделя.

Згідно із повідомленням МВС, за фактом побиття журналістки "5 каналу" Ольги Сніцарчук відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу.

Джерело: 24tv.ua
Теги: спортсмени, звернення, Кличко


Читайте також:
Коментарі
avatar