Чому у Винниках почастішали перебої з водопостачанням»?
20.05.2013 13:53
Останніми днями мешканці Винник часто залишаються без водопостачання, або отримують воду за зниженими тиском.

«Чому протягом останніх днів почастішали перебої з водопостачанням»? – з такими запитаннями до влади постійно звертаються винниківчани.

Як повідомляє офіційний сайт Винниківської міської ради, посилаючись на інформацію директора МКП «Винниківське» Сергія Булича, з 15 травня й до кінця місяця триватимуть роботи зі зміни точок вводів (переврізка) у водогін на вулицях Кільцевій і Шептицького.

Ці роботи розпочато згідно припису «Львіводоканалу», а виконують їх фахівці обидвох підприємств.

«Тому ми просимо вибачення у наших абонентів за тимчасові незручності, але це - виробнича необхідність, - мовить пан Булич. – Поряд із цими роботами, нашим працівникам доводиться постійно ліквідовувати різні аварійні ситуації. Наприклад, учора, 16 травня, прорвало водогін, що на вул.Піддубного».

Про всі плани й дії МКП «Винниківське» інформуватиме винниківчан через ЗМІ, розміщуватиме оголошення на спеціальних стендах.

«А ще краще у випадках, коли є така необхідність, просто телефонувати у наш диспетчерський пункт за номером – 296-29-72. І там можна отримати всю інформацію стосовно водопостачання», - констатує Сергій Булич. .
Теги: вода, водогін, водопостачання, Сергій Булич, львівводоканал, МКП Винниківське


Читайте також:
Коментарі
avatar