В Оклахомі торнадо забрав життя понад 90 осіб (ВІДЕО)
21.05.2013 13:22
У понеділок, 20 травня, передмістям Оклахома-сіті пройшов потужний торнадо. Діаметр його воронки склав понад півтора кілометра, а швидкість вітру в ній досягала 320 кілометрів на годину.

Найбільше від стихійного лиха постраждало місто Мур. Там зруйновано значну частину будинків, пошкоджені лінії електропередачі і порушено водопостачання.

Кількість загиблих у результаті торнадо зросла до 91 людини.

За даними CNN, серед загиблих не менше 20 дітей. Це пов'язано з тим, що під удар торнадо потрапила початкова школа в місті Мур. За свідченнями очевидців, будівля зруйнована майже повністю.

Місцевий телеканал KFOR-TV також приводить уточнені дані по постраждалих, в даний час їх близько 233 людини, з них як мінімум десять осіб – у критичному стані.

Президент США Барак Обама назвав те, що трапилося катастрофою і розпорядився надати місцевій владі федеральну допомогу в ліквідації її наслідків. За даними агентства Reuters, така допомога може включати субсидії на будівництво тимчасового житла, ремонт пошкоджених будинків та виплату компенсацій за втрату незастрахованого майна.зруйновано значну частину будинків, пошкоджені лінії електропередачі і порушено водопостачання. Торнадо проходять у штаті Оклахома щовесни. Місцева влада 19 травня вже ввела на території штату режим надзвичайної ситуації у зв'язку з загибеллю як мінімум двох людей під час попереднього смерчу. http://youtu.be/AXz1_F88n14
Джерело: http://zaxid.net/

Теги: сша, торнадо, оклахома


Читайте також:
Коментарі
avatar