Підсумковий концерт народного ансамблю танцю «Святослав» (Оновлено+ФОТО)
22.05.2013 16:21
Протягом трьох годин тривав підсумковий концерт народного ансамблю танцю «Святослав», що відбувся вчора у КЦ «Дозвілля».

Нещодавно ансамбль повернувся переможцем з обласного конкурсу хореографічної майстерності, отримавши ІІ місце серед 80 колективів. А у неділю, 19 травня, учасники «Святослава» вразили Винники величезним творчим скарбом – танцювальним доробком, яким щиро поділилися з глядачами.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Присутні змогли досхочу насолодитися танцювальним розмаїттям, побачивши танці «Вітальний», «На полонині», «Веселі черевички», «Увиванець», «Гуляння на весіллі», «Їхали козаки», «Буковинський святковий», «Сопілкарі», «Козацькі забави», «Українська юшка», «Гопак» та ін.

Особливо захоплено глядачі сприймали жартівливі композиції, як-от «Смачненькі вареники», «Грицю, Грицю, до роботи», «Задумала бабусенька», «Африка». У танці «Веселі котики» два десятки малюків-котенят «вживалися» з велетенською Мишою. За мотивами улюбленого для багатьох мультика створили композицію «Маші і Ведмідь», суттєво його ускладнивши: кумедний Ведмедик був змушений давати раду із майже двадцятьма симпатичними, але непосидющими Машами. Твердження ведучої Аеліти – «Тетяна Патер навчить танцювати навіть корову» – підтвердилося у хореографічній постановці «Гуляння на подвір’ї», під час якої дівчата і хлопці так весело танцювали, що навіть Корова не втрималася і намагалася їх наслідувати.

Усі танці народного ансамблю «Святослав» відзначаються цікавою хореографією, неординарними задумками, до них пошиті оригінальні сценічні костюми. На сцені усі групи колективу почувалися впевнено: від молоді основного складу, якій неодноразово кричали «Браво!», до наймолодших – дошкільнят, котрі отримали чимало оплесків за виконання композиції «Дощик».

Крім танцювальних номерів, у КЦ «Дозвілля» звучали й пісенні подарунки від юних винниківчан Дарини Артищук, Анастасії Миханцьо, Яни Ручинської та гостей – зіркового дуету Левка Дурка та Аеліти, фіналіста першого сезону проекту «Голос країни» Володимира Окілка.

Свято танцю стало результатом спільної роботи засновника, почесного Президента народного ансамблю танцю «Святослав» Григорія Козловського, худ.керівника і хореографа Тетяни Патер, концертмейстера Ігоря Патера, педагогів-хореографів, юних танцюристів та їхніх батьків…

Учасники народного ансамблю «Святослав» за свою працю отримали золоті медалі, Григорій Козловський – подяки і відзнаки за вагомий внесок у популяризацію мистецтва танцю на теренах України, Тетяна Патер – за вагомий внесок у розвиток українського танцю і ІІ місце в обласному конкурсі хореографічної майстерності.

Лариса Кубська, vynnyky.in.ua, Фото: Андрій Жук
Теги: концерт, святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar