Юрій Батюк: Безробітні у Винниках зможуть працювати на громадських роботах
22.05.2013, 12:25
Рішення про організацію та проведення громадських робіт у нашому місті прийнято на засіданні виконкому Винниківської міської ради.

«Відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення» виконкомом затверджено перелік робіт, що можуть виконувати тимчасово безробітні, - розповів заступник міського голови з соціально-економічних та гуманітарних питань Юрій Батюк (фото). - Це, зокрема, благоустрій та озеленення території, прибирання вулиць та снігу взимку, прибирання міста при виникненні надзвичайних ситуацій, волонтерська робота та інші».

Організатором та виконавцем робіт виступить ДП «Добробут». Для оплати праці зайнятих у громадських роботах у бюджеті Винник цьогоріч передбачено 10 тисяч гривень – це половина необхідних коштів, решту забезпечить Львівський міський центр зайнятості.

  Прес-служба Винниківської міської ради

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: міська рада, Юрій Батюк, безробітні

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...