В Тульській області Росії пронісся смерч (ВІДЕО)
23.05.2013 14:54
Півтора десятка людей постраждали в Тульській області Росії від несподіваного смерчу. Стихія руйнувала паркани, зривала дахи, ламала дерева і трощила автомобілі.

Мешканці міста Єфремове не пригадують такого за всю свою історію, повідомляє korrespondent.net.

За даними російського міністерства надзвичайних ситуацій, частково зруйновані 75 будівель, у тому числі житлові будинки, школи та лікарні. Серед поранених - троє дітей, повідомляє влада Тульської області.

Перший Тульський телеканал розповідає про град розміром з голубине яйце. Телеканал цитує свідків, які стверджують, що під час смерчу людей навіть трохи підкидало в повітря.

У місті введено режим надзвичайної ситуації. Як передає агентство РІА Новости, шквалистий вітер завалив дерева, 15 освітлювальних стовпів і три опори ліній електропередач, також пошкоджено газопровід.

Регіональне управління МВС повідомляло про щонайменше 50 пошкоджених автомобілів.

Очевидці виклали в блоги фото і відео, на яких видно чорну воронку смерчу.

З посиланням на головне управління МНС портал Life News повідомляє, що після 10-хвилинного урагану за допомогою звернулися 17 осіб з різаними ранами.

Госпіталізовано, за різними даними, одного або двох людей, в однієї з потерпілих, 57-річної жінки, перелом ноги: на неї впало дерево.

Через обрив ліній електропередач і падіння опор ЛЕП без світла залишилися близько півтори тисячі жителів Єфремова. http://youtu.be/glYRoO4hvKg

Теги: Тульська область, Єфремово, смерч


Читайте також:
Коментарі
avatar