В понеділок у Львові з’явиться радіо ZIK
24.05.2013 12:31
Медіа-холдинг ZIK узяв в управління радіо «Лайф», яке вже з понеділка мовитиме у Львові та області на частоті 107,2.

Угоду було укладено у четвер, 23 травня, між ТзОВ «ЗІК» і ТзОВ «Бюро ідей». Новим директором радіостанції став керівник телеканалу ZIK Дмитро Добродомов.

Цілодобове мовлення оновленого радіо на території Львова та області стартує уже цього понеділка на частоті 107,2.

«Наразі, згідно з існуючою ліцензією, ми починаємо під позивними радіо «Лайф», одночасно готуючи документи до Нацради про зміну назви, програмної концепції, керівництва та власників, – каже генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов. – Щойно члени Нацради ухвалять відповідне рішення, Львівщина отримає якісне, незалежне та цікаве радіо уже під відомим усім медіа-брендом ZIK. Це наша нова інформаційна платформа, де будемо дотримуватися та розвивати притаманні нам стандарти об’єктивності, аналітичності та оперативності – з чесним та безкомпромісним поглядом на сьогодення. Ми гарантуємо, що наші слухачі отримуватимуть лише найкраще, найцікавіше, найгостріше і найважливіше».

Керівництво ZIKу планує якнайшвидше вивести свою радіостанцію на найвищий рівень. Зокрема, вже придбано сучасну радіоапаратуру та програмне забезпечення вартістю понад півмільйона гривень.

Джерело: zik.ua
Теги: радіомовлення, ефір, zik, телеканал, радіо, Дмитро Добродомов


Читайте також:
Коментарі
avatar