Сергій Уваров вітає вчителів, школярів та їх батьків з останнім шкільним дзвоником
24.05.2013 12:56
Вітаю всіх освітян із завершенням навчального року. Щороку з Вашого "храму знань" випускається чимало діточок, яких Ви підготували до дорослого життя, допомогли збудувати "фундамент" майбутнього розвитку, як в житті, так і в науці.

Вітаю вас і шаную, бо знаю Ваша праця нелегка і не завжди оцінена керівництвом держави. Та попри це Ви самовіддано щодня сієте зерно правди у світлі дитячі голови, виховуєте патріотичне покоління Українців. Нехай Господь Вас благословляє та ваші родини.

Дорогі випускники!. Сьогодні для когось із Вас щасливий день, бо він нарешті покидає стіни школи, для когось сумний, бо хтось не хоче прощатись із дитинством. Та всі Ви сьогодні отримали путівку у наступний етап свого життя.

Нехай Божа ласка не покидає Вас , дарує світлий праведний життєвий шлях. Сьогодні Ваші вчителі дали вам основу майбутніх можливостей - знання та початкову освіту, хтось знає мову, хтось знає математику, а хтось історію. І кожен з Вас має шанс стати видатною людиною. Але хочу щоб Ви пам'ятали, що у всіх цих можливостей головне одне - бажання. Бажання знань та прагнення розвитку, як особистого, так і нашої держави - України, у якій Ви народились, виросли, де живуть ваші батьки і будете жити Ви. Це Ваша країна, і лише Ви її можете зробити сучасною, європейською, кращою.

Дорогі випускники - Любіть Україну, вона у нас одна. Не можновладців, не політиків, а свою мову, державу, народ. Де б Ви не були на чужині, пам'ятаймо, що ми українці, і Батьківщина у нас одна, і триматись ми повинні завжди разом, будьмо патріотами своєї держави, бо хто ж як не ми?!

Вдалої здачі іспитів, і гарних літніх канікул.

З повагою, міський голова м. Винники Сергій Уваров
Теги: останній дзвоник, школа, Сергій Уваров


Читайте також:
Коментарі
avatar