У винниківських школах продзвенів останній дзвоник
24.05.2013 16:05
Сьогодні, 24 травня, у винниківських школах, як і по всій країні, відбулося свято останнього дзвоника.

У СШ № 47 у святковій атмосфері пролунав останній дзвінок тепер уже старого навчального року.

Присутніх щирими слова привітали директор школи Петро Стефанишин, священики о.Петро Паньків (УГКЦ), Василій Петрик (УАПЦ), о.Леонтій Саламон (РКЦ).

Від імені міського голови та колективу Винниківської міської ради  виступила представник міського голови п. Зоряна Корчовська, яка передала найтепліші вітання й щирі побажання добра, щастя, здоров‘я, успіхів від міського голови Сергія Уварова педагогам і школярам цього навчального закладу.

З нагоди свята «Останнього дзвінка» у СШ №47 відбувся також великий концерт.

У школі «Берегиня», не дивлячись на те, що надворі безперестанку дощить, настрій у всіх присутніх був просто чудовий. Адже весняний дощ – на добрий урожай, на щастя… Тому щасливими були в «Берегині» всі: і учні та їхні батьки й рідні, і вчителі, і гості.

Сьогодні там лунали щирі слова вітань і побажань від директора цього навчального закладу Галини Яковенко, керуючого справами виконкому ВМР Любові Шуберт, секретаря ради ВМР Богдана Голіяна, представника Винниківської «Просвіти» Ганни Галабуди.

Усіх школярів поблагословили священики місцевих конфесій – о.Петро Паньків, о.Василій Петрик і о.Леонтій Саламон.

З нагоди свята «Останнього дзвінка» школярі підготували й провели цікаву концертну програму. У ній виступили п‘ятикласниця Юлія Федак, учениці другого класу Маргарита Травченко та Анастасія Макарова.

Також у концерті брали участь дев‘ятикласники Володимир Бурлака, Андрій Москаленко, Аліна Романишин, Андрій Романишин, Микола Деленько, Сергій Колісник, Ярина Грицик, Ілля Малачівський, Руслан Паньків, Марта Петричко, Іванка Юркевич, Остап Ключковський.

Ведучими свята були Тереза Цяпало та Роман Кушнір.

Сльози на очах батьків та гордість вчителів винниківської школи-інтернату, сьогодні понад 20 випускників покинуть стіни школи.

З вітальним словом з нагоди останнього дзвоника виступили директор, батьки, діти, а також від імені міського голови та депутатського корпусу виступили секретар Винниківської міської ради Богдан Голіян та керівник соціального відділу ВМР Тарас Дмитерко. Вони висловили щирі слова вдячності колективу за таку талановиту молодь, також побажали всім натхнення, великих успіхів та Божого благословення, сміливо вступати у доросле життя з вірою, любов’ю та молитвою у серці.

На святковій лінійці лунали патріотичні пісні вихованців інтернату, виконувались танці та вірші. Директор та заступник нагородили кращих учнів школи, та кращі класи року. З гарним настроєм та позитивними емоціями діти пішли на канікули, а випускники готуватись до вступу.

Джерело: vynnyky.in.ua
Теги: останній дзвоник, школа


Читайте також:
Коментарі
avatar