Мешканці вулиці Лісної у Винниках можуть залишитися без води
28.05.2013 16:20
На водогоні, що в районі вул.Лісної у Винниках (житловий мікрорайон колишнього військового містечка) трапилася аварія.

Про це повідомляє офіційний сайт Винниківської міської ради, посилаючись на інформацію МКП «Винниківське». Мешканці тамтешніх будинків можуть надовго залишитися без водопостачання.

«Усі водомережі та інфраструктура згаданого житлового мікрорайону належать тамтешньому КЕУ МО, вони є їхніми власниками й повинні відповідати й турбуватися за їхній стан, - обурюється директор МКП «Винниківське» Сергій Булич. – І самі мережі, і запірна арматура перебувають у зношеному, аварійному стані. Учора там прорвало мережу, а ми не могли її перекрити, бо сама запірна арматура також зношена й пропускає воду. Таким чином ми через їхню недбалість зазнали фінансових збитків».

Сергій Булич наголосив, що допоки посадовці КЕУ не вирішать цієї важливої проблеми, воду в помешкання жителів згаданого мікрорайону подавати неможливо. Тому існує загроза, що люди, які вчасно й добросовісно сплачують за послуги з водопостачання, через безвідповідальність і недбальство чиновників із тамтешнього КЕУ можуть надовго залишитися без водопостачання.

Адже, щоб запобігти подальшим втратам води, весь згаданий район можуть від‘єднати від водопостачання. Фото: http://p-p.com.ua/

Теги: МКП Винниківське, водогін, аварія


Читайте також:
Коментарі
avatar