Митний союз не принесе Україні дивідендів - віталій Кличко
29.05.2013 14:17
Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко переконаний, що приєднання України до Митного Союзу не принесе дивідендів нашій країні.

Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Известия", повідомляє прес-служба політичної партії.

Кличко переконаний, що розвиток відносин з Росією можливий на основі нинішньої договірної бази. За його словами, значний резерв для розвитку містить договір про вільну економічну зону. "Митний союз не приносить Україні додаткових дивідендів як у середньостроковій, так тим більше в довгостроковій перспективі", - сказав лідер "УДАРУ".

Кличко наголосив, що "УДАР" давно і послідовно виступає за європейську інтеграцію України. "Для нас - це не тільки нові економічні можливості стати частиною найбільшого економічного простору в світі. Для нас це, в першу чергу, європейські цінності та стандарти, можливість швидко модернізувати країну, подолати корупцію, створити справедливу судову систему. Найбільш повно реалізувати програму реформ в Україні можливо в контексті європейської інтеграції", - додав політик.

Лідер "УДАРу" зауважив, що головна причина підписувати Договір про Асоціацію з ЄС - це те, що такий договір містить конкретний план змін, який повністю відповідає завданням реформування України.

Кличко переконаний, що інтеграція України в ЄС буде корисною і для Росії. "З наших відносин зникне політика, на якій сьогодні багато спекулюють, - наголосив він. - Ці відносини повинні будуватися на основі добросусідства, поваги і взаємної економічної вигоди", - підкреслив лідер "УДАРу".
 
Джерело: Gazeta.ua/ Фото: http://podrobnosti.ua/

Теги: митний союз, віталій кличко


Читайте також:
Коментарі
avatar