Родинне свято танцю від ансамблю "Прикарпаття"
29.05.2013 18:57
У Винниках в ГРК «Галактика» відбувся творчий звіт ансамблю народного танцю «Прикарпаття» Будинку дитячої та юнацької творчості Винник.

Родинне свято танцю - саме так можна назвати цей виступ, адже участь у ньому взяли не тільки теперішні танцюристи, а й «ветерани» колективу, вокалісти й друзі з ансамблю естрадного танцю «Карамель».

Ансамбль «Прикарпаття» представив глядачам одинадцять танців, серед яких – ті, які є в репертуарі вже багато років і їх танцювали не одне покоління винниківчан («Гуцульський», закарпатський танець «Кічерка», подільський танець «Клин»), а також нові – «Подільські притупи», «Веселі гномики»...

Багато оплесків отримала молодша група ансамблю за танець «Винниківська полька».
«Ветерани» колективу ще раз довели свою відданість українському народному танцю. Вони представили «Український козачок», українську кадриль «Дев’ятка». Колишні «прикарпатівці» Соломія Домазар і Олег Проців артистично виконали карелофінський танець «На побаченні».

У репертуарі ансамблю і народні танці, і стилізовані в естрадному стилі.
«Український народний танець з роками не втрачає актуальності, – розповідає керівник ансамблю народного танцю «Прикарпаття» Марк Гарц. – Мене два десятки років запрошують у журі різних конкурсів, тому приємно констатувати, що він знову відроджується. Це народна творчість, яку треба плекати. Тому понад усе прагнемо зберегти колектив, незважаючи на численні проблеми».

У звітному концерті взяли участь Богдана Світенко (пісня «Червона калина»), Наталя Андрейчук (пісня «Мамо»), Гануся Романчук (пісня «Кап-кап»), Ірина Купінець (пісня «Край, мій рідний край»), ансамбль естрадного танцю «Карамель» (хореографічні композиції «Веселі клоуни», «Україночки», «На нашій Україні») та ін.

«Звітний концерт показав високий рівень ансамблю народного танцю «Прикарпаття», – каже директор Будинку дитячої та юнацької творчості Винник Ольга Соколик. – Приємно, що винниківчани, які колись танцювали в ансамблі, не забувають свого керівника і щороку самі зголошуються для участі в концертах. Дякуємо за підтримку Винниківській міській раді, яка виділила 16 тисяч гривень на нові костюми для «Прикарпаття», депутатові Винниківської міської ради Олегу Матвіїшину за надане приміщення для проведення звітного концерту і всім небайдужим людям, які прийшли подивитися українські народні танці».

Лариса Кубська, vynnyky.in.ua
Теги: АНСАМБЛЬ, галактика, концерт, прикарпаття


Читайте також:
Коментарі
avatar