У Львівській мережі «Вухо-Ком» тепер можна купувати товари в розстрочку без комісії
30.05.2013 15:09
Львівська торговельна мережа «Вухо-Ком» спільно з ПриватБанком дають можливість купувати товари, оплачуючи тільки їх частину.

Як повідомляє прес-служба банку у Львівській області, тепер покупці мережі «Вухо-Ком» можуть відразу ж придбати необхідний товар, а оплачувати його частинами протягом року, не переплачуючи при цьому ні копійки.

"Оплата частинами" - популярна пропозиція від ПриватБанку, що дозволяє купувати товари в розстрочку на 12 місяців без будь-якої комісії.

На сьогоднішній день безвідсоткову розстрочку за допомогою сервісу ПриватБанку «Оплата частинами» пропонують більш, ніж 500 Львівських торгових точках.

З кожним місяцем їх буде ставати все більше, а це означає, що практично будь-який товар можна буде придбати з розстрочкою платежу, володіти ним зараз, а оплачувати частинами без нарахування відсотків.

Сервіс безвідсоткового кредитування "Оплата частинами" сьогодні працює в більшості відомих українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та ін

З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити на 12 рівних частин. Кредит оформляється автоматично прямо біля каси, а договором при цьому стає чек з усіма необхідними реквізитами. За умови своєчасного внесення всіх платежів, користування кредитом для покупця буде безкоштовним.

У Львівській області, за підсумками 1 кварталу 2013 року, по програмі «Оплата частинами» здійснено 2 700 покупок на суму понад 3 млн. гривень До даної програми підключені найбільш великі торгові точки міста «Comfy», «Алло», «Мобілочка», «Мойо», «Технолюкс», «Жжук», «Шок», «Крез», «Вухо-Ком» та ін. Усього розплатитися частинами можна в більше ніж у 500 точках Львівської області.

Тільки за останній місяць до цього унікального сервісу підключилися 100 торгових підприємств Львова та області.
Теги: Приват Банк, Торгівля, Вухо-ком, магазин


Читайте також:
Коментарі
avatar