Винниківські освітяни відзвітували на сесії міської ради
30.05.2013 17:38
Про стан та функціонування, а також про досягнення освітніх дитячих дошкільних установ і культурних закладів заслухали депутати на черговому пленарному засіданні сесії Винниківської міської ради, яке відбулося у четвер, 30 травня.

Покращення матеріально-технічної бази визнали усі директори освітніх закладів, що звітували. Зокрема, директор садочку №156 подякувала міському голові та депутатам за можливість у цьому році за бюджетні кошти придбати нові меблі, дві пральні, столи для кухні, ігрові кімнати.

«Безперечно проблем залишається чимало, проте я вдячна Вам за розуміння та турботу про найменших мешканців міста» - сказала директор дошкільної установи.

Міський голова м. Винники Сергій Уваров звернувся до пані директора з проханням підтримати надбання садочку, а також подбати про ті незначні проблематичні моменти, які можна вирішити самостійно, до прикладу полагодити сходи, двірні ручки прикрутити, це ті речі, які міський голова зауважив нещодавно оглядаючи дитячу установу.

Своїми досягнення, а також проблемами поділились з депутатами директори дитячого садочку №156, Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники, Народного дому м. Винники, Культурного центру «Дозвілля».

Усі доповідачі розповідали про досягнення дитячих колективів, а також кожної дитини особисто.

Серед основних проблем, які озвучили майже усі освітні директори, це несправність даху та опалення.

Депутати прийняли інформацію до уваги, і погодились розглянути усі звернення щодо капітальних та поточних ремонтних робіт на профільних комісіях.

Прес-служба Винниківської міської ради
Теги: садочок, Сесія, звіт, народний дім, депутати, дозвілля


Читайте також:
Коментарі
avatar