"Рух" впевнено здобув шосту перемогу поспіль в чемпіонаті Львівщини
03.06.2013 09:33
Винниківський «Рух» здобув шосту перемогу поспіль у чемпіонаті Львівщини з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Винниківчани у 6-ому турі першості впевнено на виїзді перемогли СК «Демню» - 3:1. Перемога для команди Романа Гданського виявилося вольовою, оскільки у дебюті матчу господарям після розіграшу стандарту вдалося відкрити рахунок.

Ще до перерви головні фаворити чемпіонату зусиллями Івана Дикого зробити паритет у рахунку. А у другій 45-хвилинці гості втілили свою перевагу у ще два забиті м’ячі. Свій черговий гол у чемпіонаті провів досвідчений нападник Олег Шептицький, а Іван Дикий оформив дубль.

Після шести зіграних поєдинків в обласній Прем’єр-лізі «Рух» немає рівних в турній таблиці – 18 очок з 18-ти можливих.

У середу, 5 червня, «Рух» у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича о 18:00 зіграє черговий поєдинок у чемпіонаті України серед аматорів. Суперником винниківчан буде ФК «Вінниця».

Джерело: vgolos.com.ua