У Винниках відкрилися пришкільні та відпочинкові табори
03.06.2013 17:51
Учора у винниківських школах відкрили локальні відпочинкові та пришкільні табори.

Табірна зміна у пришкільних таборах триватиме 14 днів – з 30 травня до 12 червня. Оскільки школярі перебуватимуть у таборі шість годин, то для них організовано гаряче харчування за кошти батьків. У прогулянкових таборах харчування не передбачене.

«У СЗШ № 29 працюватиме табір «Краєзнавець», – каже заступник директора цієї школи Ореста Стасів. – Захотіли відпочивати у таборі 54 дитини – це учні 1-4 класів. Заплановано різноманітні екскурсії у Винниках, Львові, Львівщині.

Протягом двох тижнів діти разом із вихователями виготовлять альбом «Видатні особистості м. Винники», у якому зберуть інформацію про життя і творчість відомих мешканців нашого міста. У програмі таборових днів – конкурс малюнків про професії, турпохід «Лісовими стежками», вікторини, щоденна ранкова зарядка та багато інших цікавинок.

Начальником табору «Краєзнавець» є Оксана Скоробагатих. З дітьми займатимуться вчителі початкової школи, вчитель фізкультури, психолог, соціальний педагог і медична сестра».

Не нудьгуватимуть і школярі СЗШ № 47, «Берегині». У їхніх таборах також відбуватимуться цікаві заходи, екскурсії не тільки Винниками, а й історичними місцями Львівщини. Після закінчення табірної зміни і літнього відпочинку винниківські діти готуватимуться до нового першовересневого забігу.

Лариса Кубська, vynnyky.in.ua
Теги: діти, школярі, табір, відпочинок, літо


Читайте також:
Коментарі
avatar