Звітний концерт зразкового вокального ансамблю «Веселочка»
03.06.2013, 20:55
Відбувся творчий звіт зразкового вокального ансамблю «Веселочка» Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники.

Свято дитячих пісенних і танцювальних талантів підняло настрій усім, хто прийшов на концерт цього колективу.

«Веселочка» є прикрасою кожного концерту завдяки вдало підібраному веселому репертуару, який діти з радістю виконують під керівництвом Тетяни Горкавлюк. Але ніхто не сподівався побачити і почути виступи 2-3-річних крихіток, які займаються у підготовчій групі ансамблю з педагогом Емілією Гуль. Вже сама поява малят на сцені розвеселила присутніх, а коли вони почали співати, то так старалися, що, мабуть, їх було чути далеко за межами КЦ «Дозвілля». Сподіваємося, що з них виростуть нові винниківські зірочки.

Не всі малюки згодилися вийти на сцену, деякі так і не ризикнули і залишилися з батьками у залі. А найсміливіші під акомпанемент Анатолія Шепеляв виконали пісні «Веселий каблучок», «Чарівна пора», «Мама», декламували вірші про матусь.

Упевнено почувалися на сцені солісти ансамблю «Веселочка», які вчаться співати у БДЮТі з трьох років, – Богдан Іванець (фото), Христина Тинкалюк, Юліанна Опалевич, Наталя Андрейчук, Ліля Байовська, Настя Атаманчук. Цього року дебютувала у ролі солістки Яринка Гуль.

Молодша і старша групи зразкового ансамблю «Веселочка» виконали улюблені пісеньки «Кольоровий метелик», «Веселочка», «Веселкова», «Виглядаєм сонечко» та багато інших.

Підтримали співаків вихованці наймолодшої групи ансамблю естрадного танцю «Карамель». Під керівництвом Христини Масло вони виконали танець «Макарена».

На закінчення звітного концерту юним співакам вручили грамоти за працю протягом року.

Лариса Кубська, vynnyky.in.ua

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: АНСАМБЛЬ, «Веселочка», концерт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...