Хет-трик Шептицького приносить перемогу "Руху" і перше місце у групі Чемпіонату України (ВІДЕО)
05.06.2013 21:02
Сьогодні, 5 червня, у п'ятому турі чемпіонату України серед аматорів "Рух" на стадіоні ім. Богдана Маркевича приймав команду із Вінниці.

До цього матчу суперники набрали по п'ять залікових пунктів і відставали від лідера групи, команди "Збруч" Волочиськ, на одне очко ("Рух" зіграв на одну зусріч менше ніж суперники). Тож, у разі перемоги, винниківчани мали шанс очолити турнірну таблицю у своїй групі.

За годину до матчу у Винниках розпочалася гроза, але до початку гри дощ трохи заспокоївся, хоча і продовжувався протягом всього першого тайму. За не дуже сприятливої погоди на стадіоні зібралося чимало вболівальників, які не пошкодували, що відвідали цей матч.

"Рух" із самого початку заволодів ініціативою і протягом всієї гри домінував на полі. Ігрова перевага господарів і постійний тиск на ворота суперника привели до першого взяття воріт гостей. На 27 хвилині матчу, перериваючи атаку винниківчан, воротар суперника зіграв руками за межами карного майданчика, за що отримав попередження і штрафний удар у власні ворота.

Виконання штрафного удару взяв на себе капітан "Руху" Богдан Костик. Удар в Богдана вийшов не дуже сильним, зате влучним, у самісінький кут воріт. Воротар гостей зумів відбити цей удар, але на добивання першим встиг Олег Шептицький і рахунок було відкрито. Треба відзначити, що у цьому моменті воротар невдало приземлився отримавши важку травму і змушений був покинути стадіон у кареті швидкої допомоги.

Після забитого м'яча винниківчани продовжувалисвій натиск на ворота вінничан і на 34 хвилині матчу Володимир Макар по правому фланзі увійшов у карний майданчик гостей і віддав вивірений пас на Олега Шептицького, який не залишив шансів, вийшовшому на заміну, воротарю вінницької команди. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

У другому таймі "Рух" і надалі володів ігровою ініціативою, правда, було видно, що винниківські футболісти трохи розлабилися і дозволили гостям створити декілька небезпечних моментів біля власних воріт. Але, гостям так і не вдалося розпечатати ворота винниківчан, а на 20 хвилині другого тайму Олег Шептицький оформив хет-трик. Знову асистентом Олега був Володимир Макар, який знайшов партнера у воротарському майданчику і той майстерно положив м'яч у рамку воріт.

3:0 - заслужена перемога, яка вивела винниківчан на перше місце у своїй групі ("Збруч" програв у Чернівцях команді "Буковина-2-ЛС").

«Рух» (Винники) – ФК «Вінниця» - 3:0 (2:0)

Головний арбітр: Юрій Шимон Ужгород