Винниківське озеро отримало пляжний паспорт
06.06.2013 17:30
За результатами проведених перевірок та лабораторних досліджень води водойм за санітарно-мікробіологічними та хімічними показниками підписні паспорти для чотирьох пляжів.

Про це повідомляє Головне управління Держсанепідслужби у Львівській області.

Пляжні паспорти отримали: озеро ресторанного комплексу ТзОВ "Колиба” в смт.Брюховичі, озеро "Винниківське” в м.Винниках ТзОВ "Краківський ринок”, озеро бази відпочинку "Майдан” Дрогобицького району, озеро в лісовому господарстві "Бухта Вікінгів” в Пустомитівському районі.

Крім цього, проведені перевірки пляжів з лабораторними дослідженнями води водойм по рекреаційній водоймі Яворівського національному парку, Золочівського міського ставу, озера бази відпочинку "Майдан” Дрогобицького району, пляжу р.Стрий в м.Стрию. За матеріалами перевірок скеровані пропозиції щодо усунення виявлених недоліків керівникам, в підпорядкуванні яких знаходяться пляжі, та головам районних держадміністрацій. З відкритих водойм в місцях купання населення відібрано та досліджено 56 проб води на санітарно-мікробіологічні показники, відхилення виявлено у двох пробах по воді Золочівського міського ставу м.Золочів, голові міста скеровані пропозиції по очисці та дезинфекції берегів ставу.

Зважаючи на діючі обмеження в перевірках місць масового відпочинку населення на водних об’єктах територіальними підрозділами Держсанепідслужби скеровані листи в районні держадміністрації та міськвиконкоми щодо стану виконання Наказу Міністерства з питань НС від 03.12.2001 №272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», яким передбачено видачу паспортів пляжу. Останній підписується заступником керівника місцевого органу виконавчої влади – відповідальним за введення місць масового відпочинку в експлуатацію, після підписів головного державного санітарного лікаря адмінтериторії, уповноважених представників Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах України МНС, територіального органу Міністерства ОНПС України, Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, підготовчі роботи до проведення купального сезону в цьому році дещо затримуються. З даного питання керівникам та відповідальним посадовим особам територіальними підрозділами Держсанепідслужби скеровуються приписи; подаються відповідні інформації в місцеві органи влади. Джерело: http://portal.lviv.ua/
Фото: http://vorobus.com/

Теги: озеро, винниківське озеро, купальний сезон, санстанція


Читайте також:
Коментарі
avatar