У дитячій бібліотеці першокласників посвятили у читачі
07.06.2013, 12:48
У дитячій бібліотеці відбулася посвята в читачі майже 170 першокласників, які завітали із СЗШ № 29, 47, «Берегиня» і школи-інтернату.

Бібліотекарі робили все для того, щоб наймолодшим школярикам тут сподобалося. Протягом тижня учні перших класів винниківських шкіл приходили у царство книг, аби познайомитися з його мешканцями, про яких під час ігор розповіла бібліотекар Галина Остапчук.

Під час зустрічей із першокласниками бібліотекарі проводили різні конкурси та вікторини. Дітей записали у бібліотеку, ознайомили із цікавими книгами, показали, як підбирати книжки у читальному залі та на абонементі.

«Першокласники стали справжніми читачами нашої бібліотеки, – каже завідувач дитячої бібліотеки Валентина Марциновська. – Протягом літа вони матимуть достатньо часу, щоб якнайбільше прочитати цікавих казок, оповідань, віршиків. Також запрошуємо у бібліотеку учнів усіх класів, адже читати – це корисно!»

Лариса Кубська, vynnyky.in.ua

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: учні, читачі, діти, бібліотека, першокласники

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...