Під час Leopolis Grand Prix над Львовом літатиме аеростат
07.06.2013 18:37
Виконавчий комітет Львівської міськради 7 червня дозволив проводити польоти теплового аеростата над Львовом.

Польоти відбуватимуться з 17 до 23 червня з 06:00 до 09:00 та з 18:00 до 21:00, стартуватиме аеростат з майданчика на стадіоні «Юність» та приземлятиметься за межами міста.

Аеростат літатиме над містом у межах проведення Міжнародного фестивалю ретроавтомобілів та відновлення історичних автоперегонів трасою «Львівський трикутник» – вул. Вітовського, вул. І.Франка, вул. Стрийська, вул. Гвардійська.

Повітряна куля над містом буде запущена для дотикової промоції свята.

Перегони на ретро-автомобілях Leopolis Grand Prix пройдуть у Львові втретє, пише zaxid.net. Раніше цю традицію Львів започаткував у себе другим у Європі – 1930 року – після Монте-Карло.

Технічний директор фестивалю Leopolis Grand Prix Роман Фернеза розповідав: «Львів раніше був однією зі столиць автоспорту у Європі. Лише на рік пізніше, ніж у Монте-Карло (1929 року), у нас розпочались відомі кільцеві перегони – 1930 року…

Колись Львів приймав Формулу-1. Цього року втретє наші перегони пройдуть на аналогічній трасі, як і 1930 року. Ми відтворимо перегони легендарним «Львівським трикутником». Фото: http://www.bashinform.ru/

Теги: повітряна куля, автоперегони, Львівський трикутник, Формула-1, аеростат


Читайте також:
Коментарі
avatar