У дитсадку провели Тиждень безпеки
10.06.2013 18:26
У дитсадку № 156 дітей усіх груп ознайомили з правилами безпечної поведінки.

У рамках Тижня безпеки відбулися тематичні дні: «Азбука безпеки. Правила вуличного руху», «Конвенція прав дитини. Відчуй небезпеку», «Дитина і природа. Школа екстремальних ситуацій», «Здоров’я дитини», «Підсумок тижня».

Дошкільнятам розповіли про небезпечні ігри зі сірниками, легкозаймистими речовинами, куштування миючих засобів чи ліків та багато іншої потрібної інформації.

Дітям цікаво було грати ігри під сигнали міліції, швидкої допомоги, пожежної.

Методист дитсадка С. Голіян підготувала поради для батьків – про безпеку поведінки, як поводитися в екстремальних ситуаціях, попередження дитячого травматизму.

З метою пропаганди здорового способу життя вихователі зі старшою медсестрою Г. Тищенко записали поради для батьків «Зверніть увагу», а також консультації щодо першої допомоги при травмі очей, при опіках.

Практичний психолог О. Патер розповіла вихователям, як правильно ставитися до дитячих страхів.

Міні-виставу «Азбука безпеки» показали для малюків читачі дитячої бібліотеки – учні 4-5 класів шкіл Винник. Вони під керівництвом бібліотекаря Галини Остапчук показали повчальну казку, під час якої і молодші, і старші діти разом мандрували у Країну безпеки.

До Тижня безпеки долучився старший дільничний інспектор Винниківської відділення міліції Олег Строцький. Він брав участь у пізнавальних заняттях «Пригоди Колобка у місті, або стара казка по-новому», «Школа дорожніх знаків», тренінгах на макетах дороги з моделюванням ситуацій «Перейди правильно вулицю», «Довези Ведмедика до дитсадка», «Вивчай мову вулиці», «Пішоходи і машини».

Джерело: vynnyky.in.ua
Теги: дитячий садок, діти


Читайте також:
Коментарі
avatar