До 1 липня львівські підприємці повинні підключити нові касові апарати
11.06.2013 17:32
Внаслідок внесення змін у законодавство - всі власники РРО (реєстраторів розрахункових операцій) повинні забезпечити створення апаратом електронної контрольної стрічки. Якщо цього не зробити до 1 липня 2013 року, порушника оштрафують на 170 грн.

Про це повідомляє ДПІ у Личаківському районі м. Львова

Для виконання вимог оновленого законодавства у підприємств та підприємців є два варіанти:

1. придбати РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми.

2. доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї відповідні модеми для передання звітної інформації.

З цих питань податкова рекомендує суб’єктам господарювання до центрів сервісного обслуговування (ЦСО).

Яка користь для суб’єктів господарювання від запровадження контрольної стрічки в електронній формі?

Основною метою прийняття зазначених норм є створення комфортніших умов для суб’єктів господарювання. Зокрема, передання інформації в електронному вигляді органам ДПС надає можливість платникам податків заощадити свій час, зменшити витрати на утримання касової техніки за рахунок відсутності необхідності друкувати паперову контрольну стрічку і зберігати її протягом трьох років. Крім того, використання контрольної стрічки призведе до значного зменшення кількості перевірок платників податку.

Пунктом 7 ст. 3 Закону про РРО передбачено, що:

- суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані;

- суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам’яті.

Де ще можна отримувати відповіді з питань оподаткування?

Детальну інформацію з питання користування новим сервісом – поданням звітності про використання РРО до органів ДПС в електронному вигляді, можна почерпнути на сайтах ДПСУ (www.sts.gov.ua), НБУ (www.bank.gov.ua) і за телефонами довідкової служби ДПС України: (0800) 501-00-70, (044) 454-16-13.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Личаківському районі м. Львова
Львівської області ДПС
Вик. Солук В.Д. тел. 297-37-09
E-mail:
tikanis@ukr.net

Теги: податкова, ДПІ, касовий апарат

Читайте також:
Коментарі
avatar