У Винниках відбудеться фестиваль сиру і бринзи (ВІДЕО)
12.06.2013 13:55
16 червня Історико-краєзнавчий музей м. Винники запрошує на фестиваль сиру і бринзи, на якому різноманітні сирні вироби будуть представляти майстри сироваріння із Хуста, Космачу, інших міст Прикарпаття та Закарпаття.


Гості ярмарку матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку та гуцульську кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Організатори ярмарку запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, різьбярства, малярства на склі та писанкарства.
Також під час ярмарку запрошуємо оглянути виставку члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України (Яворівського осередку) Наталії Дюг «Барви рідного краю», роботи якої виконані в стилі традиційних яворівських розписів.

Цікавим доповненням до програми ярмарку стане вистава Квітки- Основ'яненка «Бой жінка» у виконанні аматорського театру «Сміх і сльоза» (режисер І. Дзядига), яка розпочнеться о 16 год.

Також, крім виступу театру, музичний гурт "Дриг" даруватиме з 17 до 20 год. музику і запрошує гостей фестивалю на танці.


Фестиваль розпочнеться у неділю, 16 червня, об 11 год. і триватиме до 20 год. за адресою: м. Винники, вул. В. Івасюка, 5.
Теги: музей, сир, Фестиваль, бринза


Читайте також:
Коментарі
avatar