Членів кабміну хочуть пересадити з літаків на Hyundai
14.06.2013 15:22
Членам Кабінету міністрів, його апарату, а також чиновникам центральної виконавчої влади на місцях буде запропоновано використовувати у службових цілях не внутрішні авіаперельоти, а швидкісні поїзди Hyundai, що з`єднують обласні центри.

Про це повідомляє Обозреватель, посилаючись на джерело в урядовому апараті після закритої частини наради Кабміну.

"Розглядається можливість пересадити членів Кабміну в потяги Hyundai з літаків. Потяги цілком комфортні, а коштувати поїздка для бюджету буде менше, ніж авіапереліт. Квиток на швидкісний потяг коштує мінімум в 4-5 разів дешевше. До того ж, виділення коштів допоможе окупити поповнення парку УЗ, оскільки швидкісні поїзди були куплені за кошти залізниць. Крім того, чиновникам усіх рівнів корисніше бачити країну з вікон поїзда - видно просто краще ", - повідомило джерело.

Рішення про поїздки в Hyundai може бути прийнято в стислі терміни, оскільки 13 та 14 червня в Києві проходитиме бізнес-конференція "ABC: Ukraine & Partners", організована урядом. Після конференції швидкісні потяги зможуть доставити її учасників і урядові делегації до Харкова, Донецьк, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Сімферополь - всі основні ділові центри країни.
Теги: поїздка, кабмін, літак, урядовці, Hyundai


Читайте також:
Коментарі
avatar