Вчора у Києві оголосили про злиття партій Тимошенко і Яценюка (ВІДЕО)
16.06.2013 12:28
Вчора у Києві на Михайлівській площі відбувся урочистий об’єднавчий з’їзд "Батьківщини”. На з'їзді були присутні понад 2 тисячі делегатів.

З’їзд розпочався з оприлюднення листа-звернення голови партії, екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко до делегатів. Звернення зачитала дочка голови «Батьківщини» Євгенія Тимошенко після того, як перший заступник голови політради партї, керівник центрального штабу Олександр Турчинов відкрив з’їзд.

У зверненні Тимошенко наголошує, що у 2015 році (на президентських виборах) "правляча партія влаштує бій без будь-яких правил та моралі”, тому "Батьківщина” не повинна "програти долю людей”. "Саме тому, щоб бути сильнішими та перемагати, ми зобов’язані сьогодні об’єднати "Батьківщину”, "Фронт Змін”, партію "Реформи і порядок” та частину Народного Руху України”, - йдеться у зверненні.

Опісля Турчинов офіційно оголосив про злиття "Батьківщини", "Фронту змін" та партії "Реформи і порядок". Екс-прем`єр-міністр Юлія Тимошенко переобрана головою ВО "Батьківщина", головою політради партії за пропозицією голови "Батьківщини" обрано Арсенія Яценюка.

Першим заступником глави партії, головою центрального Штабу обрано Олександра Турчинова. Заступниками глави партії "Батьківщини" стали Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, Олександр Абдулін, Сергій Власенко, Лілія Гриневич, Андрій Іванчук, Андрій Кожем`якін, Іван Кириленко, Григорій Немиря, Сергій Пашинський, Андрій Пишний, Павло Петренко, Ярослав Федорчук.Після оприлюднення листа делегати з’їзду почали скандувати: "Юлі – волю”, підвівшися з місць. На з’їзді присутні понад 2 тисячі делегатів, у тому числі члени фракції "Батьківщина” у Верховній Раді України, а також Юрій Луценко. У свою чергу, у столичному главку міліції повідомили, що кількість людей, присутніх на Михайлівській площі, не перевищує 1,5 тисячі. http://flashvideo.rferl.org/Videoroot/Pangeavideo/2013/06/9/91/915e2fa8-3e23-491c-ba28-f3f4a8bff24e_mobile.mp4

Теги: батьківщина, об'єднання, Фронт змін


Читайте також:
Коментарі
avatar