Вулицями Львова проїде ретро-ралі «Пекін-Париж»
17.06.2013 11:23
22-23 червня колона автомобілістів найвагомішого у світі ретро-ралі «Пекін-Париж» проїде вулицями Львова.

Про це повідомляють Коментарі, посилаючись на прес-службу Львівської міської ради

Організатори інформують, що учасники ретро-ралі вирушили в дорогу з Пекіна від Великого Китайського муру 28 травня, а вже 19 червня перетнуть російсько-український кордон в пункті пропуску «Гоптівка» та проведуть ніч у Харкові. Зранку 20 червня учасники пробігу від площі Свободи по Сумській виїдуть на Полтавський шлях і потім на трасу Харків-Київ.

20-21 червня вони проведуть у столиці: за необхідності техогляд та ремонт своєї автотехніки, відпочинуть, прогуляються столицею та проведуть спортивні заїзди на автодромі «Чайка». Львів’яни зможуть оглянути автомобілі, що рухатимуться по маршруту у центральній частині міста, ввечері 22 червня, а вже 23 червня колона ретро-автомобілів залишить територію нашої країни на контрольно-пропускному пункті «Чоп». Фініш ралі заплановано на 29 червня в Парижі.

До слова, найстарший автомобіль-учасник цьогорічних змагань – столітній Ford Model T з Австралії, а наймолодший – французький Renault 4, якому 31 рік, також участь у гонці візьме єдиний пострадянський екіпаж №61 «Москвич-412». Фото: http://news.mistinfo.com/

Теги: ретро, раллі, автомобіль, Пекін-Париж


Читайте також:
Коментарі
avatar