У Винниках відбувся фестиваль сиру і бринзи (ВІДЕО)
17.06.2013 13:43
16 червня 2013 року в Історико-краєзнавчому музеї м. Винники проходив фестиваль сиру і бринзи, на якому різноманітні сирні вироби (бринзу, вурду, будз, сирні коники) представляти майстри традиційного українського сироваріння із Хуста, Космачу, Золочівського району.

Власники фермерського господарства «Шеврет» з Мостиського району привезли на фестиваль козині сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією.

Гості фестивалю мали змогу придбати «солодку» продукцію пасічників, французькі, італійські та чилійські вина, вироби народних майстрів: ткані і плетені вироби, гаварецьку кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Організатори фестивалю запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, а також малярства на склі.

Під час фестивалю гості свята мали можливість оглянути виставку члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України (Яворівського осередку) Наталії Дюг «Барви рідного краю», роботи якої виконані в стилі традиційних яворівських розписів.

Цікавим доповненням до програми фестивалю стала вистава Г. Квітки-Основ'яненка «Бой жінка» у виконанні аматорського театру «Сміх і сльоза» (режисер І. Дзядига), після якої гурт з Винник «Дриг» подарував концертну програму для винниківчан і гостей міста.

Фоторепортаж з фестивалю можна переглянути тут >>>


Теги: музей, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar