Міністерство доходів і зборів України – крок у майбутнє
17.06.2013 23:27
Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України. Об’єднання податкової та митної служби у єдине Міністерство доходів та зборів України - це важлива інституційна реформа, яка цілком відповідає загальносвітовим і, в першу чергу, європейським трендам.

Міністерство доходів і зборів визначено головним органом у системі органів центральної влади з питань забезпечення формування єдиної державної податкової, митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного соціального внеску.
Важливою функцією Міністерства залишається боротьба із правопорушеннями під час застосування податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.

Що стосується передачі Міндоходов функції адміністрування ЄСВ, то це цілком логічний крок, який відповідає інтересам бізнесу. Функції ведення реєстру та персоніфікації страхувальників, нарахування виплат залишаються за Пенсійним фондом, адміністрування, контрольно-перевірочна робота - за Міністерством.

Фахівці Міністерства вже працюють над спрощенням адміністрування єдиного соціального внеску для підприємців. Зокрема, йдеться про об'єднання звіту про сплату внеску зі стандартною декларацією форми 1ДФ та надання можливості подавати такий звіт, як і всі інші, в електронному вигляді.

На рівні області створено Головне управління Міністерства доходів і зборів України, яке координує роботу митних пунктів і податкових інспекцій.

ДПІ у Личаківському районі міста Львова звертає увагу платників податків, що розпочав роботу офіційний сайт Міністерства доходів і зборів. Відтепер вся інформація про роботу відомства оприлюднюватиметься на Інтернет-майданчику, розміщеному за адресою minrd.gov.ua.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Личаківському районі м.Львова
Львівської області ДПС
Вик. Солук В.Д. тел. 297-37-09
E-mail: tikanis@ukr.net

Теги: кабмін, указ, міністерство доходів, кабінет міністрів


Читайте також:
Коментарі
avatar