NASA оголосило імена учасників, які першими полетять на Марс
18.06.2013 12:10
Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору відібрало вісьмох американців, які до 2020 року зможуть вирушити з першою місією на Марс.

Серед восьми щасливчиків - чотири жінки і четверо чоловіків. Кандидати протягом півтора року проходили низку найскладніших тестів, психологічних і фізичних випробувань, а також медичні комісії.

Всі кандидати знаходяться в самому розквіті сил: їх вік становить від 34 до 39 років

Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору відібрало вісьмох американців, які до 2020 року зможуть вирушити з першою місією на Марс. Про це йдеться в поширеній NASA заяві.

"Нові підкорювачі космосу натхненні нашими науковими дослідами, які ми проводимо на Міжнародній космічній станції, - заявив адміністратор NASA Чарльз Болден. - Вони готові очолити першу місію землян на астероїд і на Марс".

Серед восьми щасливчиків - чотири жінки і четверо чоловіків. Кандидати протягом півтора років проходили низку найскладніших тестів, психологічних і фізичних випробувань, а також медичні комісії. Число претендентів перевищувало 780 осіб на одне місце. Тепер членам передпольотної групи слід пройти ретельну підготовку, яка стартує в серпні цього року в тренувальному центрі американських астронавтів у Х'юстоні.

У NASA інформували, що спеціальні семінари і тренінги будуть проходити в різних куточках світу, де підкорювачам космосу належить осягнути ті або інші особливості, пов'язані з майбутньою місією. Якщо вони завершаться успішно, відібрані вісім людей приєднаються до 48 досвідченим астронавтам NASA для майбутніх місій на навколоземній орбіті, астероїді і Марсі".

Біографії претендентів підтверджують, що на Червону планету вирушать кращі з кращих. Серед них є доктор медичних наук, чотири льотчики-випробувача, військові і вчені. У виборі НАСА простежується гендерний паритет. На думку експертів, космічне агентство вперше пішло на такий крок і зрівняло в правах на освоєння далекої планети чоловіків і жінок.

Всі кандидати знаходяться в розквіті сил: їх вік становить від 34 до 39 років.

"Ми вибрали вісім висококваліфікованих спеціалістів, які продемонстрували вражаючу академічну, фізичну та психологічну підготовку", - зазначив представник Космічного центру імені Джонсона. "Вони володіють найрізноманітнішими навичками, якими зможуть ділитися зі своїм екіпажем, - продовжили в центрі. - І ми абсолютно впевнені, що кандидати з допомогою свого досвіду і талантів багато чого доб'ються в області освоєння космосу людиною".

Серед новобранців - колишній військовий льотчик, фізик за освітою, Джош Кассада. Віктор Гловер служить у ВМС США, за освітою він - льотчик-випробувач. Нік Хейг також є льотчиком-випробувачем, зараз служить в Пентагоні і займається дослідженнями в області знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Христина Хамок керує дослідженнями в галузі океанології. Ніколь Манн служить в морській піхоті, а Енн Макклейн є військовослужбовцем і зовсім недавно завершила навчання в школі льотчиків - випробувачів. Джессіка Меїр займається дослідженнями в Школі медицини при Гарвардському університеті. Доктор медичних наук Ендрю Морган розробляє власні методики в області спортивної медицини, має багатий досвід роботи лікарем в надзвичайних ситуаціях.

За даними місцевих ЗМІ, зарплата майбутніх астронавтів під час навчання складе від 60 тисяч до 140 тисяч доларів на рік.

Джерело: http://dt.ua/ Фото: http://mirfactov.com/

Теги: астронавти, nasa, марс


Читайте також:
Коментарі
avatar